ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥ

Δ/νση: Πελοπίδα 117, 12135, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Τηλέφωνο: 2105728203, 2105728242
Fax: 2105728202 - Κινητό: 6977645795 E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

Έχετε επιχείρηση στη Δυτική Αττική ;

Είστε Πολιτιστικός Σύλλογος, Αθλ. Σωματείο κλπ στη Δυτική Αττική ;

Είστε υποψήφιος Αιρετός - Βουλευτής στη Δυτική Αττική ;

Καταχώρηση και προβολή δωρεάν στο pitsounicity.gr

Τηρείτε σειρά προτεραιότητας

Δημιουργηθηκε στις 02 Απριλίου 2014 Κατηγορία: ΧΑΪΔΑΡΙ
Εκτύπωση


Ανακοινώθηκαν οι πρώτοι 41 υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι της ''ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ'' με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Χαϊδαρίου τον Μιχάλη Σελέκο.

Υποψήφιος Δήμαρχος ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΛΕΚΟΣ
1.      Ανδριωτέλλη ΄Ελενα : Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
2.      Αντωνίου Μάκης : Εργοδηγός – Ηλεκτρολόγος
3.      Βαρυτιμιάδης Παναγιώτης : Εργολάβος οικοδομών
4.      Βασαρμίδης Γιάννης : Βιοτέχνης Λαικής Τέχνης
5.      Βελλής Βαγγέλης : Φανοποιός
6.      Βορέας Κώστας : Χρυσοχόος
7.      Βουλγαρίδης Λεωνίδας : Αυτοκινητιστής
8.      Γκούσκου Αγγελική : Νηπιαγωγός
9.      Δαουάχερ Ναουάφ : Ιατρός ,Ουρολόγος
10.     Δημουλά Μαρία : Συνταξιούχος Δημοτικός Υπάλληλος
11.     Ζέρβα Γιάννα : Ελεύθερος Επαγγελματίας
12.     Ζορμπάς Παναγιώτης : Δημόσιος Υπάλληλος
13.     Ζώτος Γιάννης :Οδοντίατρος
14.     Ηλιοπούλου Βάσω : Κομμώτρια
15.     Θεοδώρου Δημήτρης : Αλουμινοκατασκευαστής
16.     Θερμού Ελένη : Νοσηλεύτρια στο Ψ.Ν.Α Δρομοκαίτειο
17.     Καραγιάννης Νίκος : Πτυχιούχος Λογιστικής Τει Χαλκίδας
18.     Καραισκου Ιριάνα : Φοιτήτρια Φιλοσοφικής Σχολής
19.     Καψοπούλου – Γκότση Μαρίνα : Κοινωνική Λειτουτή Λειτουργός – Κοινωνική Ανθρωπολόγος στο Ψ.Ν.Α Δαφνί
20.     Μοσχονάς Παναγιώτης : Λογιστής
21.     Μωυσιάδης Χρήστος : Αρχιτέκτονας Μηχανικός
22.     Νικολόπουλος Κώστας : Ηλεκτρολόγος στο εργοστάσιο Παπαστράτου
23.     Παναγοπούλου Αλεξία :Φυσικοθεραπεύτρια στο Ψ.Ν.Α Δαφνί
24.     Παντελάρος Βασίλης : ‘Ανεργος , πρώην έμπορος
25.     Πολυχρονίδη Διαλεχτή : ΄Ανεργη εκπαιδευτικός
26.     Ραπτάκης Μπάμπης : Ξυλουργός – Επιπλοποιός
27.     Σμυρνής Δημήτρης : Ιδιωτικός Υπάλληλος
28.     Σταθάς Κώστας : Πολιτικός Μηχανικός
29.     Σταθοπούλου Κατερίνα : Φοιτήτρια Λογιστικής
30.     Στασινόπουλος Μπάμπης : Ασφαλιστικός Σύμβουλος και Μεσίτης
31.     Στραγαλινού Ζωή : Νηπιαγωγός
32.     Τζαβάρας Παναγιώτης : Συνταξιούχος Λογιστής – Φοροτεχνικός
33.     Τουμανίδου Αγγελική : Συνταξιούχος Ιδιωτικός Υπάλληλος
34.     Τροχίδης Μανώλης : Ηλεκτρολόγος
35.     Τσίφτη Κατερίνα : Σπουδάστρια
36.     Τσουκνίδας Κώστας : Βιομηχανικός εργάτης
37.     Χαντζιάρας Κώστας : Οικοδόμος
38.     Χατζηδημητρίου Μαρία : Δικηγόρος
39.     Χατζηστεργίου Στέλλα : Εμπορουπάλληλος
40.     Χουδελούδης Μόσχος : Συνταξιούχος Δημοτικός Υπάλληλος
41.     Χωματιανός Γιάννης : Φοιτητής Σχολής Χημικών - Μηχανικών

Πιο Δημοφιλή